MHP Nevşehir Milletvekili Adayları, düzenlenen toplantı ile basına ve kamuoyuna tanıtıldı

MHP Nevşehir Milletvekili Adayları, düzenlenen toplantı ile basına ve kamuoyuna tanıtıldı.MHP Nevşehir İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, Milletvekili Adayları...

Nevşehir 14.04.2015, 08:51 14.04.2015, 08:53
MHP Nevşehir Milletvekili Adayları, düzenlenen toplantı ile basına ve kamuoyuna tanıtıldı
banner230

MHP Nevşehir Milletvekili Adayları, düzenlenen toplantı ile basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

MHP Nevşehir İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, Milletvekili Adayları, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

MHP İl Başkanı Göksel Taşçı burada yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarının ömrünü tamamladığını ve Türkiye’nin MHP iktidarına ihtiyacı olduğunu söyledi. Taşçı, ’’7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Nevşehir Milletvekili Adaylarımız Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur’dur. Aday adaylığı döneminde köy köy, belde belde, ilçe ilçe gezen ve MHP’nin iktidar yürüyüşünde azimle yılmadan, durmadan gayret gösteren çalışan tüm aday adaylarımıza buradan sizlerin huzurunda teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Bu yürüyüşümüzde adaylarımız ve teşkilatlarımız bundan sonra daha fazla ve daha azimli bir şekilde çalışmalarını sürdürecektir. Belirlediğimiz üç adayımız birbirinden değerli ve kamu oyunda yoğun teveccüh görmüş şahsiyetlerdir. Biz Nevşehir’imizin makus tarihini ve daha önemlisi ülkemizin makus tarihini değiştirmek için MHP’nin tek başına iktidar olması için tüm gücümüzle çalışacağız. Adaylarımız samimiyet duygusunu esas alarak çıktıkları bu yürüyüşte değerli halkımızın desteği ile 8 Haziran sabahı inşallah Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çok daha zor bir göreve soyunacaklardır. AKP iktidarı ülkemizi ekonomik kaosa, bölünmelere, ayrımcı tutumlarıyla kutuplaşmaya, yoksulluğa ve karanlığa sürüklemiştir. Türk Milleti olarak hak etmediğimiz bir noktada olduğumuz artık herkesin malumudur. Halkımız artık yalanlara, yolsuzluklara, ihanet şebeklerine, verilmeyen hizmetlere dur demek için yeni bir çıkış noktasına yönelmiştir. Bu seçimlerde çıkış için seçtiği yol ve yol arkadaşı MHP olacaktır" diye konuştu.

MHP Nevşehir 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Varol ise yaptığı konuşmada, “MHP Milletvekili adayları olarak Nevşehir’in milletvekilleri olup Nevşehir için projeler üretip Nevşehir için emek sarfetme azmindeyiz. Bu azmimizin sonuca ulaşabilmesi için de vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Vatandaşlarımızı ziyaret edip kendimizi anlatacağız. Onlardan oylarını talep edeceğiz ve inanıyorum ki biz 8 Haziran tarihinde MHP Nevşehir’de birinci parti olacaktır. Bu vesileyle ben yapılacak olan bu seçimlerin öncelikle ülkemize, şehrimize, partimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Seçim neticesinde en iyi sonucu alarak ülkemize hizmet etmek adına bize onay verileceğine inanıyorum’’ dedi.

MHP Nevşehir 2. Sıra Milletvekili Adayı Sait Yüksel ise MHP iktidarının Nevşehir’de başlayacağını kaydetti. Yüksel, ’’MHP’nin üç hilalini Nevşehir kalesine ve Türkiye’ye duyurmak adına bu çıktığımız davada bizlere desteklerini esirgemeyen halkımızın bundan sonra ki dönemde de Nevşehir’de milletvekili var mıdır yok mudur sorusunu sormayacağı bir dönemde inşallah Rabbimin sayesinde 3-0 dedikleri daha önce algı oluşturdukları bu sisteme dur demek için Nevşehir’de iktidara yürüyen yolun buradan geçtiğini halkın içinden biri olarak ve yine halkın içinde olacağımıza aday arkadaşlarımızla birlikte söz veriyoruz. Bu sonucun öncelikle ülkemize, şehrimize ve partimize hayırlı uğurlu olsun diyorum’’ şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan MHP Nevşehir 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Uğur ise Türkiye’nin kırmızı çizgilerinin AK Parti iktidarı ile yok edildiğini söyledi. Uğur, ’’Aday adaylığım süresi içerisinde sanayicimize, esnafımıza, köylümüze, çiftçimize, memurumuza ve diğer vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Aday adaylı süresi içerisinde seçim çalışmalarımızda ilçe başkanlarımıza, belde başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, MHP delegelerine çok teşekkür ediyorum. Ülkemiz ağır bir sorundan geçiyor. Buhranlı bir dönemden geçiyor. Bu sorun ve buhranın aşılması için Türkiye’de MHP’nin tek başına iktidar olması gerekiyor. 7 Haziran 2015 genel seçimleri ülkemizde yaşayan her vatandaşı için önemli olduğu gibi ülke sevdalıları ve MHP için de çok önemlidir. Zira Türk kimliğinin etnik kimliğe dönüştürülmeye çalışıldığı ve Türkiye’nin kırmızı çizgilerinin tamamının yok edildiği bir ortamda Milliyetçi Hareket Partisi bu yok edilen ve tamamen ortadan kaldırılmaya çalışılan değerlerin yeniden tedavi edilerek Türk Milletinin ve aziz milletimizin istediği şekle göre almak istiyor. Bu kapsamda 7 Haziran genel seçimlerinin ülkemize, şehrimize, dünyanın değişik coğrafyasında yaşayan soydaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@