Mehmet Uğur Çakmak Kimdir?

30/03/1976 tarihinde Göreme’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitim hayatını Nevşehir’de tamamlayıp, lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliğinde 1998 yılında tamamladı ve aynı yıl mezun olduğu okul olan Nevşehir lisesinde İngilizce öğretmeni olarak göreve başladı

Nevşehir 11.01.2019, 18:13
Mehmet Uğur Çakmak Kimdir?

Mehmet Uğur Çakmak Kimdir?

30/03/1976 tarihinde Göreme’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitim hayatını Nevşehir’de tamamlayıp, lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliğinde 1998 yılında tamamladı ve aynı yıl mezun olduğu okul olan Nevşehir lisesinde İngilizce öğretmeni olarak göreve başladı. 

1994 yılından beri hediyelik eşya ve gümüş dükkanları işletmekte. Ayrıca 2014 yılında butik otel işletmeciliğine başladı ve A sınıfı acente  açıp işletmeye başlayınca 16-17 yıllık öğretmenliğimden istifa etti. Fiilen bütün işletmelerin işvereni olarak çalışma hayatını sürdürüyor. Evli 3 çocuk babası. İngilizce öğretmeni olması ve öğretmenlik yıllarından daha uzun sürede turizmin içinde olması hasebiyle ileri derecede İngilizce biliyor. Kapadokya Göreme Spor’da ve TÜRSAB ta yöneticilik görevlerini de sürdürüyor.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@