Kurşunlu cami meydanı halka soruluyor

Gülşehir Belediyesi, alt yapı ve üst yapı projelerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Yürütülecek çalışmalar kapsamında Kurşunlu cami önünde bulunan ve caminin silüetini kapatan saat kulesi vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda yeni yerine taşınacak.

Kurşunlu cami meydanı halka soruluyor
banner230

Baştan aşağıya yenilecek olan ilçe meydanı için belediye tarafından çalışmalar yapılmış olup yapılan çalışmalar ile ilçe meydanı vazgeçilmez bir sosyal alan olacak.

Proje hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, “Vatandaşlarımızdan gelen istek üzerine ilçe meydanında bulunan saat kulesinin kurşunlu camimizin silüetini bozduğu ve camimizin görselliğini kapattığı kanısına varmış bulunmaktayız. Kurşunlu camimizin önünde bulunan saat kulesinin yerini değiştireceğiz saat kulesinin yeni yerini vatandaşlarımız seçecek. Saat kulesinin yerine ve Yapılacak olan çalışmalarımız kapsamında aşağıdaki linke vatandaşlarımız girerek saat kulesinin nereye taşınacağına ve yerine nasıl bir çalışma isteyeceğine vatandaşlarımız kendisi karar verecektir. Gülşehirimize yapılacak olan yeni meydan çalışmamızın tüm Gülşehirli vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)

YORUM EKLE