Kozaklı-Çayiçi Köyü Muhtarı Durdu Öcal, Ebediyete Uğurlandı

Kozaklı ilçesine bağlı Aylı Köyü yolunda meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Çayiçi Köyü Muhtarı Durdu Öcal’ın cenazesi,

Nevşehir 28.01.2019, 19:49
Kozaklı-Çayiçi Köyü Muhtarı Durdu Öcal, Ebediyete Uğurlandı

Kozaklı ilçesine bağlı Aylı Köyü yolunda meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Çayiçi Köyü Muhtarı Durdu Öcal’ın cenazesi, Çayiçi Köyü Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Çayiçi Köyü Mezarlığı’na defnedildi.   

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kozaklı İlçesine bağlı Çayiçi Köyü Muhtarı Durdu Öcal’ın hayatını kaybetmesi nedeniyle, ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Taziye ziyaretine; AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe ve Kozaklı Kaymakam Vekili Ömer Faruk Duman da katıldı.

Ziyarette Vali Aktaş ve beraberindeki heyet, hayatını kaybeden Merhum Durdu Öcal’ın ailesine ve akrabalarına Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.

Merhumun yakınları ise taziye nedeniyle Çayiçi Köyünde bulunan Vali İlhami Aktaş ve beraberindeki AK Parti Nevşehir Milletvekillerine ve Kaymakama teşekkür ettiler.

Vali Aktaş, daha sonra yetkililerden meydana gelen kaza ile ilgili bilgiler aldı.

Yorumlar (2)
Nevsehirli 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin
3 yıl önce
Allah rahmet eylesin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@