Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Heyeti’nden Ünver’e Ziyaret

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı başkanlığındaki heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.Ziyarette Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma...

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Heyeti’nden Ünver’e Ziyaret
banner230
Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı başkanlığındaki heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
Ziyarette Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, idare çalışmalarına ilişkin olarak Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e bilgi aktardı.
Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, bölgesinin kalkınmasının hızlandırılması amacıyla ilgili kurum ve kuruluşların proje ve faaliyetlerine uyum ve bütünlük içinde yürütülmesini sağlayacak eylem planları hazırlamanın yanı sıra, bunların uygulanmasını koordine etmek, izlemek ve değerlendirmek gibi ana bir görev üstlendiklerini dile getirdi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Konya Ovası Projesi kapsamına geçtiğimiz aylarda alınması kararlaştırılan Nevşehir’de , projenin sadece tarımsal anlamda değil, tarım sanayinin de gelişmesini hızlandıracağına inandığını söyledi. Bu kapsamda, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi’nin de bu anlamda önemli bir misyon üstleneceğine inandığını aktaran Ünver, projenin başarılı bir şekilde uygulanması dileğinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2016, 16:35
YORUM EKLE