Kılıç, "Hakkımda bir dava açılmışta benim mi haberim yok?"

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, kamuoyunda bazı kesimlerin dillendirmeye gayret ettiği gözlenen hakkında rektörlüğü dönemine ilişkin davaların açıldığı iddialarına yanıt verdi.

Nevşehir 22.03.2019, 20:03
Kılıç, "Hakkımda bir dava açılmışta benim mi haberim yok?"
banner230

NEVŞEHİR(MHA) AND TV’ye canlı yayın konuğu olan ve Gazeteciler Osman Koca ile Erdal Kesici’nin sorularını yanıtlayan MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, “Hakkımda bir dava açılmışta benim mi haberim yok. İsteyen herkes UYAP sistemine girerek benim hakkımda herhangi bir dava açılıp açılmadığına da bakabilir. Partimiz genel merkezi oldukça bir titiz çalışmanın ardından beni aday gösterdi. Bir de bu söylentiler önde gitmeye başladığımız anlaşıldığı andan itibaren dillendirilmeye başlandı.

Bu durum oldukça manidar. Allah’a çok şükür Haram lokma yemedik. Boğazımızdan haram lokma geçmesini de Allah nasip etmesin. Ben belediye başkanlığına para ya da makam için talip olmadım.  Allah’a şükür rektörlüğüm süresince belediye başkanına yakın bir maaşta aldım. Bilgi ve birikimlerimi halkımızın hizmetine sunmak için bu göreve talip oldum” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@