Karnesini Hastanede Aldı

14 Ocak 2018 tarihinde trafik kazası ile Nevşehir Devlet Hastanesi Acil servisine getirilen 14 yaşındaki Damat İbrahim Paşa Ortaokulu öğrencisi Y.Ç.’ye tedavi gördüğü hastanede karne töreni düzenlendi.

Nevşehir 19.01.2019, 16:45 19.01.2019, 16:49
Karnesini Hastanede Aldı

14 OCAK 2018 tarihinde trafik kazası ile Nevşehir Devlet Hastanesi Acil servisimize getirilen 14 yaşındaki Damat İbrahim Paşa ortaokulu öğrencisi Y.Ç. Acil servisimiz nöbetçi Acil Tıp uzmanımız tarafından acil serviste gerekli müdehaleleri yapılmış, beyin cerrahisi tarafından yoğun bakıma yatışı yapılmış, yakın takibi sağlanmış, ortopedi tarafından da ameliyatı gerçekleştirilmiştir.

Bu güzel karlı karne gününde sağlık durumu da daha iyiye giderek yoğun bakımda tedavisi tamamlanarak servis katına geçmiştir.

Özellikle Arkadaşları ve Öğretmenleri hergün sağlık durumunu yakından takip etmişlerdir. Karne gününde de okul müdürü, öğretmenleri ve hastanemiz idaresince ziyaret edilmiş küçük de olsa karne töreni düzenlenmiş, derslerinde başarılı olan Y.Ç. ilk yarıyıl döneminden TAKDİR BELGESİ VE ONUR BELGESİ ile öğretmenleri tarafından ödüllendirilmiştir.

Hastane idaresi olarak aralıksız gece gündüz hizmet veren fedakar tüm çalışanlarımıza emekleri için teşekkür eder,

Evladımıza, ailesine, arkadaşlarına, sevenlerine ve tüm hasta ve yakınlarına sıhhat ve mutluluklar dileriz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@