İş-Kur’da neler oluyor?

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Nevşehir’de TYÇP çerçevesinde yapılan görevlendirmelerle ilgili kamuoyunda sıkça gündeme gelen soruların yanıt bulması gerektiğine dikkat çekti.

Nevşehir 14.10.2016, 14:05 14.10.2016, 14:06
İş-Kur’da neler oluyor?
banner230

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Nevşehir’de TYÇP çerçevesinde yapılan görevlendirmelerle ilgili kamuoyunda sıkça gündeme gelen soruların yanıt bulması gerektiğine dikkat çekti.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Kaya, “Nevşehir’de son birkaç yıldır Toplum Yararına Çalışma Projesi adı altında uygulanan program çerçevesinde geçtiğimiz günlerde yapılması beklenen kura çekiminin neden ertelendiğini merak ediyoruz. Kamuoyunda konuyla ilgili ortaya atılan iddiaların bir an önce yanıtlanmasını bekliyoruz. Öte yandan bu programa dahil olacak, kuraya katılacak isimler hangi kriterlere bağlı kalınarak belirlenmiştir?. İl merkezi başta olmak üzere hangi ilçeye ne kadar kişinin görevlendirileceğine kimler, nasıl karar verdi?. Çalışma ve İş-Kur il müdürlüğünün son üç yıl içerisinde bu program çerçevesinde yapılan görevlendirmeleriyle ilgili kamuoyunu aydınlatmasını istiyoruz. Zira özellikle belediyelere yönelik yapılan görevlendirmelerde siyasi bir takım kıstaslar göz önüne alınmışmıdır?. Muhalefet partili belediyelere ne kadar görevlendirme yapılmıştır?. Milliyetçi Hareket Partisi İl ve ilçe teşkilatları olarak ilimizde yaşayan herkesi yakından ilgilendiren bütün konuların takipçisi olmayı sürdürüyoruz. Bu konuda da kamuoyunda herhangi bir bilgi kirliliği oluşturulmadan halkımızın aydınlatılmasını bekliyoruz” dedi. 

Kaynak: Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@