İl Müftüsü Öztürk’den Belediye Başkanı Ünver’e Ziyaret

Nevşehir Müftüsü Yakup Öztürk, Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Kapsamında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i Ziyaret Ederek, Hafta Etkinliklerine İlişkin Bilgiler Verdi.

İl Müftüsü Öztürk’den Belediye Başkanı Ünver’e Ziyaret
banner230
Nevşehir Müftüsü Yakup Öztürk, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, hafta etkinliklerine ilişkin bilgiler verdi.
Nevşehir İl Müftülüğü yöneticileri ile birlikte Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret eden Öztürk, Ünver’e, Peygamber Efendimizi simgeleyen bir de gül ile Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan çeşitli kitaplar hediye etti.
Belediye Başkanı Ünver ziyarette yaptığı konuşmada, tüm insanlığa kurtuluş vesilesi olarak gönderilen sevgi peygamberi Hazreti Muhammed Mustafa (S.A.V.)’in hayatının her evresinin örnek alınması gerektiğini belirtti. Ünver, Kutlu Doğum Haftası etkinlerinin en verimli bir şekilde sürdürülmesi için Nevşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşeni fazlasıyla yerine getirme kararlılığı içerisinde olduklarını kaydetti.

Nevşehir Müftüsü Yakup Öztürk ’de, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle çeşitli etkinliklerin organize edildiğini belirterek, yüce peygamberimizin tüm toplum kesimlerine en iyi bir şekilde anlatılmasına yoğun bir çaba harcadıklarını ifade etti.
Öztürk, kendilerine gerek Kutlu Doğum Haftası etkinliklerince ve gerekse İl Müftülüğü’ nün daha nitelikli hizmet sunabilmesi yönünde her zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Ünver’e teşekkür etti.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273