Hakem ve antrenör kursları sürüyor

İlimizdeki faal ve lisanslı sporcu sayımızın artması ve tesislerimizin çoğalması ile birlikte grup müsabakaları, yarı final ve Türkiye şampiyonaları ilimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi, aynı zamanda da antrenör ve hakem yetiştirme programları

Hakem ve antrenör kursları sürüyor
banner230

İlimizdeki faal ve lisanslı sporcu sayımızın artması ve tesislerimizin çoğalması ile birlikte grup müsabakaları, yarı final ve  Türkiye şampiyonaları ilimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi, aynı zamanda da antrenör ve hakem yetiştirme programları ile spor alanındaki çalışmalara güç katacak. Satranç, tenis, Jimnastik vb. branşlarda kurslarla başarılı nesiller yetişmesi için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmekte.

2017 yılı faaliyet programımızda yer alan; Tenis Federasyonu tarafından 1.Kademe Tenis Antrenörlük kursu 24 Nisan -06 Mayıs tarihleri arsında Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tenis Kortunda; Satranç Federasyonu tarafından Satranç Aday Hakem kursu 28-30 Nisan tarihlerinde ve 1. Kademe Satranç Yardımcı Antrenörlük kursu  17-21 Mayıs tarihlerinde Gençlik Merkezinde; 9-11 Mayıs tarihlerinde Jimnastik Antrenör Eğitim Gelişim Semineri Kamp Eğitim Merkezinde düzenlenecek.

Hakem ve antrenör kurslarına katılmak isteyen vatandaşlar 0384 213 13 38 nolu telefonu arayarak veya spor kompleksine gelerek bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirler.

Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)

YORUM EKLE