Gülşehir’de doğalgaz abonelik işlemleri başladı

Gülşehir’de devam eden alt yapı çalışmaları ile birlikte modern bir ilçe olma yolunda hızla ilerleyen Gülşehir’de vatandaşlar, yıllardır özlemle bekledikleri doğal gaza kavuşuyor. Başkan Vahdi Arısoy, kısa bir süre önce ilk gaz verme işleminin yapıldığı Gülşehir’de doğal gaz abonelik işlemlerinin başladığını söyledi.

Gülşehir’de doğalgaz abonelik işlemleri başladı
banner230

Kapadokya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’nin, 2017 yılı yatırım bölgelerinden biri olan Gülşehir deki doğalgaz alt yapı çalışmalarını tamamladı.

Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’un özverili çalışmaları sonucu ilçemizi doğalgaz konforu ve ekonomisiyle buluşturan Enerya Gaz, ilk abonelik işlemini de Başkan Vahdi Arısoy ile yaptı.

Gülşehir Belediye binası tahsilat servisi yanına açılan Enerya Müşteri Hizmetleri Merkezinde Belediye Başkanı Vahdi Arısoy ve Kapadokya Enerya Gaz Dağıtım AŞ Müdürü Özenç Gezgin’in katılımıyla gerçekleştirilen işlemlerde Vahdi Arısoy, Gülşehir’deki ilk Enerya abonesi oldu.

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Gülşehir’in doğalgaza kavuşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Doğalgaz konforunu Gülşehir halkıyla buluşturduğumuz için mutluyum. Tüm Gülşehir halkını çağdaş ve ekonomik bir yakıt olan doğal gaz kullanmaya davet ediyorum” dedi.

Kapadokya Enerya Gaz Dağıtım A.Ş. İşletme Müdürü Özenç Gezgin, Gülşehir’de Doğal Gaz alt yapı şebeke hattını oluşturduklarını belirterek, “Bu şebeke üzerinden binasının bulunduğu sokaktan doğalgaz hattı geçen tüm Gülşehir halkını doğal gaz aboneliklerini yaptırmak üzere Gülşehir Belediye Binası 1. Kat Belediye Tahsilat servisi yanındaki Enerya Müşteri Hizmetleri Merkezi’ne bekliyoruz. Abonelik işlemleri için binalarına ait Tapu, yapı ruhsatlarını ve kimlik fotokopilerini yanlarında getirdiklerinde abonelik işlemlerini gerçekleştiriyoruz” dedi.

Abonelik ücretine ilişkin bilgi veren Gezgin “Doğalgaz kullanmak isteyen vatandaşlarımızın ilk olarak ofisimize gelerek abone olmaları gerekiyor. Abonelik ücreti 537 TL’dir. Daha önce bankaya ya da Gülşehir Belediyesine para yatıranlar da abonelik işlemlerini Enerya Gaz ofisinde tamamlamaları gerekiyor. Yatırdıkları ücret geçerli. Sadece güncel abonelik ücreti ile arada oluşacak çok az bir miktarda farkı ödemeleri halinde doğalgaz kullanmaya başlayabileceklerdir” dedi.

Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)

YORUM EKLE