Gülşehir Meslek Yüksekokulun'dan Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu'na Ziyaret

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Gülşehir Meslek Yüksekokulu idareci ,akademisyenleri ve öğrencileri , Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Mehmet UÇAR ve Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali DOĞAN ‘ın işbirliğinde organize edilen etkinlikte Çiftlik 100.Yıl Ortaokulunu ziyaret etti.

Nevşehir 11.05.2018, 10:07
Gülşehir Meslek Yüksekokulun'dan Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu'na Ziyaret

Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Doç. Dr. Ahmet TANÇ , Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu idaresine idari işlerde kullanılmak üzere bir masaüstü bilgisayar ve öğrenciler için çeşitli spor malzemeleri hediye etti.

Şenlik tadında geçen etkinlikte Üniversite öğrencileri , ilkokul ve ortaokul öğrencileriyle oyunlar oynayıp , halay çekerek zevkli vakit geçirdiler.

Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet TANÇ , ortaokul idaresine etkinlikten duyduğu memnuniyeti belirterek , çalışmalarında başarılar diledi.

Çiftlik 100. Yıl Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali Doğan, Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet TANÇ , Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Mehmet UÇAR ve beraberlerindeki heyete yaptıkları yardım ve okula verilen destekten dolayı okul ve öğrenciler adına teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@