Gülen’den Milletvekili aday adaylarına çağrı “Kan verin, zinde kalın”

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Nevşehir’den milletvekili adayı çıkaran tüm siyasi partileri ve aday adaylarını Kızılay’a kan bağışında bulunmaya davet etti.

Nevşehir 05.05.2018, 12:31
Gülen’den Milletvekili aday adaylarına çağrı “Kan verin, zinde kalın”
banner230

Kan bağışında bulunmanın hem bir insanlık görevi, hem de sağlık için önemli bir unsur olduğunu hatırlatan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Milletvekili aday adaylarının kan bağışında bulunarak zinde kalabileceklerine de dikkat çekti. 
Gülen, “Kızılay’ımız Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’imizde de kan bağışı kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Türkiye genelinde nüfusuna oranla kan bağışında ilk sıralarda yer alan ilimizin bu konudaki onurlu başarısına milletvekili aday adaylarımızın da katkıda bulunmalarını bekliyoruz. İlimizden tüm siyasi parti milletvekili aday adaylarını kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz. İl Merkezinde Sahil iş merkezinde bulunan Kızılay Nevşehir Kan Merkezimize gelerek ya da bizzat bizlerle görüşüp kan bağış kampanyaları düzenleyebilecek olan siyasi partilerimizin gösterebilecekleri bu önemli hassasiyetten dolayı şimdiden kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@