Göktürk, “Şer Odakları Tespihin İmamesini Koparmanın Derdinde”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, son dönemlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik yapılan saldırıların AK Parti ve Türk Milleti tarafından sonuçsuz bırakılacağını söyledi.

Göktürk, “Şer Odakları Tespihin İmamesini Koparmanın Derdinde”
banner230

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, son dönemlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik yapılan saldırıların AK Parti ve Türk Milleti tarafından sonuçsuz bırakılacağını söyledi.

İsrail, ABD, Almanya, İngiltere, PTÖ ve diğer terör örgütlerinin oluşturduğu şer odaklarının Türkiye’yi güçsüzleştirmek, bölgesinde güçlü bir ülke olmaktan geri koymak amacında olduklarının altını çizen AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, “Bir insanın ne yapıp yapmadığına bakarak o insanın doğru ya da yanlış şeyler yapıp yapmadığını anlayabilirsiniz. Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıklarına önce kimler itiraz etti diye bakarsanız Almanya, ABD, İngiltere ve İsrail itiraz etti. Bunların içerideki uzantıları itiraz etti. Muhalefette daha sonra bunlara katıldı. One Minute meselesinde, Mavi Marmara meselesinde olanlar ortada. Paralel’in başı otoriteye karşı gelinmez demedi Mavi Marmara meselesinde. Güce karşı gelinmez ölürse ölsün Mavi Marmara’daki insanlar demedi mi?. PTÖ bu yaklaşımını hep sürdürdü. PKK, DEAŞ ve diğer terör odaklarıyla birlikte oldu ve sonunda işin içerisine silahı da soktular. Peki ne oldu da Recep Tayyip Erdoğan onlar için kötü adam oldu?. 12-13 yıl içerisinde Türkiye İMF’ye avuç açmayan bir ülke haline geldi. Borç alan emir alır. Borç dilenen ülke konumundan kurtuldu bu ülke. Bu ülkeyi sevmeyen herkesi bu durum rahatsız etti. Bugün katil devlet olarak tanıdığımız İsrail’e bir dakika dedi. Dünya 5’ten büyük dedi. Dünyayı yöneten 5 ülkeye dur dedi. Dünya da bağımsız 175 ülke var ve bu 5 ülke dünyayı yönetemez dedi. Ülkede bütün yasakları ortadan kaldırmak için çalıştı. Dünyanın en büyük havalimanını Türkiye’ye nasıl yaparsın sen?. Bunu söyleyince bütün psikolojileri bozuldu Almanların. Bu havalimanını yapıp yıllık 25-30 Milyar Euro’yu ülkeme kazandıracağım dedi. Böyle bir şey olabilir mi?. İşte başörtüsü takan kardeşlerimiz. Kamuda yer alamadılar, memur olamadılar ve eğitim hakları ellerinden alındı. Sayın Cumhurbaşkanımız artık yeter dedi. Bu toplumun yarısı kadınlardan oluşuyor ve onların % 60’ı başı örtülü. Onların önünü açtı ve yeter dedi. Yaptığı her şeye baktığınızda bu milletin istediği ve bu millet için yapılan şeyler. Recep Tayyip Erdoğan’ı bu milletin aleyhine bir şey yaparken bu millet görmedi ve bundan sonra da görmeyecek. Dolayısıyla dediler ki, biz tespihin imamesini koparamazsak tespihi dağıtamayız deyip Sayın Cumhurbaşkanımıza yüklendiler. AK Parti ve Millet olarak biz inşallah buna izin vermeyeceğiz” dedi.

YORUM EKLE