Gizligider; "Her an her yerdeyiz"

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider yoğun programlarını anlattı

Nevşehir 13.02.2018, 08:32 14.02.2018, 09:18
Gizligider; "Her an her yerdeyiz"
banner230

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider Nevşehir'de devam eden yoğun programlarını anlattı

"Her An Her Yerdeyiz; Gündüz Sokakta Esnafla, Akşam Evlerde Ailelerleyiz

Hafta sonları gerçekleştirdiğimiz Nevşehir programlarımıza devam ederek Gülşehir ve Avanos ilçelerimiz ile şehir merkezimizde hemşehrilerimizle kucaklaşmaya devam ettik.

Ülkemizin bekası için göz kırpmadan canını feda eden şehitlerimizin isimlerini yaşatmak adına 2016 yılında Hakkari’de bölücü terör örgütünün saldırısı sonrası şehit olan kardeşimiz Hamza IRMAK’ın ismini Gülşehir Polis Merkezi Amirliğine, 2015 yılında Tunceli’de şehit olan Ali Rıza GÜNEŞ kardeşimizin ismini Konferans Salonuna verdik. Bu vesile ile vatan uğruna 15 Temmuz’da, bölücü terör örgütü ile mücadelede ve şuan Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Operasyonunda şehadet şerbeti içen şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabırlar diliyorum.

Gülşehir ve Avanos ilçelerimizde esnafımızla bir araya geldik, gönüldaşlarımızla kucaklaştık. Yaşlısı genci, esnafı işçisi bizleri muhabbetle karşılayan hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Çat Kapı Vekil Geldi ziyaretlerimiz kapsamında 15 Temmuz ve 2000 Evler mahallelerimizde ev ziyaretleri gerçekleştirdik, ev sahiplerimizin sohbetlerine misafir olduk.

Başbakan Yardımcımız Sn.Bekir BOZDAĞ’ın katılımıyla gerçekleştirilen Nevşehir İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde partili kardeşlerimizle ve davamıza gönül verenlerle buluştuk. Bizim için bir okul olan Gençlik Kolları teşkilatımızı Ahmet DOLAŞMAZ kardeşimize emanet ettik. İl Başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerken devraldıkları bu kutlu görevi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde daha yukarıya taşıyacaklarına inanıyor, bugüne kadar görev yapmış tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum." dedi

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@