Esnaf ve sanatkarlara uygun faizli kredi imkanı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Türkiye Ekonomi Bankası Nevşehir Şubesi arasında Esnaf ve Sanatkarların ihtiyacına uygun oranlarda kredi ve pos kullanımı için anlaşma imzalandı.

Nevşehir 22.01.2019, 16:44
Esnaf ve sanatkarlara uygun faizli kredi imkanı

NEVŞEHİR(MHA) Konuyla ilgili açıklama yapan Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, "Esnaf ve Sanatkarlarımızın daha uygun faiz oranları ile likiditeye ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla yaptığımız görüşmeler neticesinde Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Nevşehir Şubesiyle bir protokol imzaladık. Protokol kapsamında kayıtlı esnaf ve sanatkarlarımız Sicil Tasdiknamesi ve Oda Kayıt Belgesi ile müracaatta bulunarak bu imkandan yararlanabilecektir.

Protokol kapsamında Esnaf ve Sanatkarlarımıza; % 1,99 dan başlayan oranlarla 3-36 Vadeli, 3 ay ödemesiz dönemli  esnek veya eşit taksitli kredi imkanı, 29 gün blokeli sıfır komisyonlu pos imkanı tanınıyor. Ayrıca Esnaf ve Sanatkarlarımıza özel oran ile ertesi gün pos fiyatlaması imkanı da sağlanacak. Esnaf ve Sanatkarlarımıza özel olarak 25 adete kadar EFT- Havale- Hesap İşletim Ücreti Masrafsızlık Tanımı imkanı sağlanmıştır" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@