Dünya üçüncülüğü elde eden atletizm takımı Ünlüer’i ziyaret etti

Fransa’nın başkenti Paris’te 1-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen dünya liselerarası atletizm yarışmasında dünya üçüncülüğü elde eden atletizmciler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’i ziyaret etti.Fransa’nın...

Dünya üçüncülüğü elde eden atletizm takımı Ünlüer’i ziyaret etti
banner230

Fransa’nın başkenti Paris’te 1-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen dünya liselerarası atletizm yarışmasında dünya üçüncülüğü elde eden atletizmciler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’i ziyaret etti.

Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen liselerarası atletizm yarışmalarında takım halinde dünya üçüncü olan ve ferdi sporcular arasında da dünya üçüncülüğünü elde eden Anıl Kalaycı ile beraber atletizm antrenörü Resül Köstekçi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’i ziyaret etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer burada başta atletizm antrenörü Resül Köstekçi olmak üzere sporcuları tebrik ederken sporcuları elde ettikleri başarıdan dolayı ödüllendirdi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan kek
hasan kek - 12 ay Önce

Tebrikler.Sayın Müdür bu gençlerin okulu olan Altınyıldız Kolejinide tebrik etseydiniz daha iyi olurdu. Yarışma dünya liseler yarışması, okulları Altınyıldızdır.

banner274

banner277

banner273