Doğa Koleji Kurucu Müdürü Yılmaz, Radyo 50’nin Konuğu Oldu

Nevşehir Doğa Koleji Kurucu Genel Müdürü Sabahattin Yılmaz, bugün saat 14.00'te Ayşe Paslanmaz ile Radyo 50’nin canlı yayın konuğu oldu.

Nevşehir 25.02.2019, 17:55
Doğa Koleji Kurucu Müdürü Yılmaz, Radyo 50’nin Konuğu Oldu

Nevşehir Doğa Koleji Kurucu Genel Müdürü Sabahattin Yılmaz, Radyo 50 imtiyaz sahibi Ayşe Paslanmaz Hanım'ın hazırlayıp sunduğu ‘’Haftanın Konuğu’’ isimli programın bu haftaki konuğu oldu.

2 saat süren programda Yılmaz, Nevşehir Doğa Koleji’nin şehirimize kazandırdığı artılardan bahsederken Doğa Koleji Kampüs binasının özelliklerini de dinleyicilere aktardı.

11 bin metrekarelik arsa üzerine kurulu bulunan Nevşehir Doğa Kolejinin, 21 bin metrekarelik kapalı alanında Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ile Anadolu ve Fen lisesine ait olmak üzere toplamda 65 dersliği bulunduğunu dile getiren Sabahattin Yılmaz; kapalı havuzu, öğrencilerin etkin teneffüs geçirebilmeleri için sanat sokağı, görsel sanatlar odası, ekoloji dersliği, müzik odası, ibadethane, bilim ve teknoloji dersliği, seramik atölyesi, satranç sınıfı, 3D sınıfı, akıl oyunları sınıfı ve laboratuvarlardan oluşan kampüs binası, 2000 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 550 kişilik konferans salonu ile Nevşehir’e kazandırdıkları kaliteyi dile getirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@