Doğa Koleji Anaokulu Hami Projesi Kapsamında Müze ve Kütüphane Gezisi Düzenledi

Nevşehir Doğa Koleji Anaokulu öğrencileri Hami Projesi kapsamında, kardeş okulları olan Nevşehir Lale Anaokulu ile birlikte Nevşehir İl Halk Kütüphanesi ve Nevşehir Müzesine gezi düzenlediler.

Nevşehir 25.03.2019, 13:10
Doğa Koleji Anaokulu Hami Projesi Kapsamında Müze ve Kütüphane Gezisi Düzenledi
banner230

Program, Nevşehir Lale Anaokulunda gerçekleşen kahvaltı ile başladı.

Akabinde Doğa Koleji Anaokulu öğrencileri ve Nevşehir Lale Anaokulu öğrencileri eğitmenleri eşliğinde Nevşehir İl Halk Kütüphanesi ve Nevşehir Müzesine geçtiler.

İlk olarak Nevşehir İl Halk Kütüphanesini ziyaret eden minikler, kütüphane görevlilerinden Halk Kütüphanelerinin işleyişi ve nasıl faydalanabilecekleri konusunda bilgiler edindiler. Kendilerine dağıtılan hikâye kitaplarını inceleyen minikler daha sonra Nevşehir Müzesine geçtiler.

Nevşehir müzesindeki tarihi eserleri hayranlıkla gezen öğrenciler, derslerde işledikleri konuları yerinde görmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşadılar.

Nevşehir İl Halk Kütüphanesi ve Nevşehir Müzesi gezisi sonunda Hami Projesi kapsamında bir araya geldikleri kardeş okullarındaki yaşıtlarından ayrılan minikler, bir sonraki etkinlikte bir araya gelmek üzere sözleştiler.

Başarı = Doğa

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@