Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Whatsapp Hattına Yoğun İlgi

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından açılan 0535 967 50 50 numaralı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili Whatsapp hattında vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Whatsapp Hattına Yoğun İlgi
banner230

16 Nisan 2017 tarihinde halk oyuna sunulacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili vatandaşları bilgilendirmek için AK Parti İl Başkanlığınca kurulan 05359675050 numaralı Whatsapp hattına Nevşehirli vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada, 16 Nisan 2017 Pazar günü  yapılacak olan halk oylaması öncesi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin doğru anlaşılabilmesi için kurulan Whatsapp hattına vatandaşların büyük bir duyarlılık gösterdiğini söyledi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Whatsapp hattına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili merak edilen her şeyin büyük bir hassasiyetle cevaplandırıldığını belirterek; “yaklaşık bir hafta önce açtığımız Whatsapp hattımıza Nevşehirli vatandaşlarımız tarafından yoğun bir ilgi gördük. Bu bizi oldukça mutlu ediyor. Vatandaşlarımız hiç çekinmeden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili sorularını sorabilirler, ben başta olmak üzere seçimde görevli ekip arkadaşlarım halkımızın sorularını yanıtlıyor. Vatandaşlarımız 05359675050 numaralı hattımızı rehberinize ekleyerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili akıllarına takılan  bütün soruları sorabilirler” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emektar
Emektar - 6 ay Önce

Cumhur başkanı erdoğan sağlıkçılara söz verdiği özlük haklarının bir an önce yasalaşsın istiyoruz

Emektar
Emektar - 6 ay Önce

Cumhur başkanı erdoğan sağlıkçılara söz verdiği özlük haklarının bir an önce yasalaşsın istiyoruz

sebahi
sebahi - 3 ay Önce

sayın cumhur başkanımız liseye geçişlerde çocuğum açıkta kaldı anadolu lisesine gitmek istiyor ama yerleşemedi böle bir sistem olmaz olsun çocuklarımızın psikolojisi bozuldu rica ediyorum çocuklarımız istediği okula gitmesi için bise yapin

Mustafa Gülcan
Mustafa Gülcan - 3 hafta Önce

Elektriğe ağustos eylül ekim aylarinda 60 gün içinde yüzde 55 zam geldi bursa da bulunan küçük esnaf kepenk kapatıyor kapatmayanlarda zararına çalışıyor bir akpartili olarak nasıl bir çözüm bulunacak çözüm bulunmadığı taktirde tamamen esnaf zor durumda kalacak ayrıca dolar düşerken neden elektriğe zam yapılıyor