CHP Milletvekili Sarıaslan'dan Borsa Başkanı Salaş'a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi 27. dönem Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir 30.06.2018, 12:10
CHP Milletvekili Sarıaslan'dan Borsa Başkanı Salaş'a Ziyaret

24 Haziran milletvekili genel seçimleri sonuçlarına göre CHP'den Nevşehir Milletvekili seçilen Av. Faruk Sarıaslan, ilk ziyaretini Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a yaptı. Milletvekili Sarıaslan'ı Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Başkan Vekili Ahmet Seçen ve Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Yüksel karşıladılar.

Cumhuriyet Halk Partisi 27. Dönem Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Sarıaslan'a, CHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel ile Yönetim kurulu üyeleri , Nail Kürkçü ve Yaşar Aydoğan eşlik ettiler.

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, ”24.06.2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde CHP Nevşehir Milletvekili seçilen ve Ankara’da Nevşehir'imizi temsil edecek olan Sayın Av. Faruk Sarıaslan, Borsamızı ziyaret etti. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@