'Ben kendini beğenen değil, kendine güvenen biriyim'

Nevşehir esnaf sanatkarlar odaları birlik başkanlığı seçimine bir hafta kala son durumu değerlendiren Birlik Başkanı Ördü, ilginç ifadelerde bulundu.

Nevşehir 28.04.2018, 16:26
'Ben kendini beğenen değil, kendine güvenen biriyim'
banner230

24 Oda başkanlığı ve yönetim kurullarının oy kullanacakları seçimde oda başkanlarının yönetim kurullarına sahip çıkıp çıkmayacakları konusuna kimsenin net bir yanıt veremeyeceğini belirten Birlik Başkanı Ördü, sandık başında her iki taraf içinde ilginç bir kararın ortaya çıkabileceğini belirtti.

Seçimde kendisine güvenip güvenmediğini de sorduğumuz Birlik Başkanı Ördü, kendini beğenmekle, kendine güvenmek arasında ince bir çizginin bulunduğuna da dikkat çektiği açıklamalarında; “Oda başkanlarının yönetim kurullarındaki üyelerine ne kadar sahip çıkıp çıkamayacaklarını seçim sandığı gösterecek. Bunu kimse bilemez. Zaten bilebilecek olsak, bu iş müneccimlik olurdu. Seçim günkü tablo bile çok farklı olabilir her iki aday içinde. Burada hiç kimse yönetimine sahip çıkamaz demek büyük bir saygısızlık olur. Benim delegelerden isteğim tek taraflı dinleyip karar vermesinler. İyi bir analiz edip sandıkta oyunu ona göre versinler. Biz kendimize güveniyoruz. Yaptıklarımıza güveniyorum. Bu seçimde çok önemli bir nüans var. Kendini beğenmekle, kendine güvenmek arasında ince bir çizgi vardır. Ben çizginin sınırlarını biliyorum. Ben kendini beğenmiş değil kendisine güvenen biriyim” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@