Belediye Başkanı Seçen : "Çiçek Yerine Külliyeye Bağış Yapın"

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, belediye başkanlığı kutlaması için, çiçek göndermek isteyenlerin Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği’ne bağış yapmaları çağrısında bulundu.

Nevşehir 03.05.2018, 18:22
Belediye Başkanı Seçen : "Çiçek Yerine Külliyeye Bağış Yapın"

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen yaptığı açıklamada, şehrin abide bir eseri halinde yapımı halen devam eden Nevşehir Külliyesi’nin şehir gelişimine önemli bir katkı sağlayacağına inandığını belirtti.

Ünver, Nevşehir Belediye Meclisi üyelerinin teveccühü ile Belediye Başkanlığı görevine getirilmesinden dolayı kutlama çiçeklerinin yerine, kamu kurum ve kuruluşların ile sivil toplum teşkilatlarının temsilcileri, dernek ve odaların yöneticileri ve vatandaşların Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği’ne nakit bağış desteğinde bulunabileceklerini söyledi.

BAŞKANLIK KUTLAMALARI CUMARTESİ VE PAZAR GÜNDE YAPILACAK

Öte yandan Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı kamu kurum ve kuruluşların ile sivil toplum teşkilatlarının temsilcileri, dernek ve odaların yöneticileri ve vatandaşların tebriklerini Cumartesi ve Pazar günü de makamında kabul edeceğini söyledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@