Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Esnaflara Teşekkür Ziyareti

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, işyerlerinde ziyaret ettiği esnaflara kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Ziyaretler kapsamında Atatürk Bulvarı üzerindeki Gülbahçe içerisinde vatandaşlarla da sohbet eden Belediye Başkanı Başkan Arı, vatandaşların tebriklerini kabul ederek istek ve taleplerini dinledi.

Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Esnaflara Teşekkür Ziyareti
banner230

Belediye Başkanı Rasim Arı, Atatürk Bulvarı, Belediye Caddesi ve Sarraflar Çarşısındaki esnafları işyerlerinde ziyaret ederek hayırlı ve bereketli kazanç dileğinde bulundu.

Ziyarette bulunduğu işyerlerinde alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Arı, seçim sürecinde Nevşehirli esnafların yakın ilgi ve desteğini gördüklerini dile getirerek teşekkür etti.

Başkan Arı, bundan sonraki süreçte temelinde gönül belediyeciliğini barındıran bir yapı içerisinde hizmetlerin gerçekleştirileceğini ifade etti.

Daha sonra esnafların istek ve taleplerini dinleyen Arı, beraberindeki başkan yardımcıları ve birim müdürlerine belirtilen talep ve isteklerin en kısa süre içerisinde yerine getirilmesi talimatı verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan kılıckıran
orhan kılıckıran - 2 ay Önce

sayın arı secımde yurtdışındaydım olsamda reyım başka yereydı gıden beledıye başkanından 3 sefer randeu talep ettım daha görucegız senın halkla ıcıce olmandan dolayı teşekur ederım saygılar