Başkan Salaş‘tan "Barış Pınarı Harekatı" açıklaması

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM A.Ş.) Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Salaş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) başlattığı Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili bir mesaj yayımladı.

Nevşehir 11.10.2019, 08:38
Başkan Salaş‘tan "Barış Pınarı Harekatı" açıklaması
banner230

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM A.Ş.) Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Salaş, "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla Barış Pınarı Harekatı’nı başlattı. Tüm Borsa üyelerimiz adına söylemek isterim ki, iş dünyamız tüm gücüyle devletimizin ve ordumuzun yanındadır, arkasındadır" dedi.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Türk Silahlı Kuvvetleri, vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına, 82 milyon vatandaşımızın huzur ve güvenliğine yönelik tehdit ve tehlike oluşturan tüm terör örgütlerine karşı asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı güçle ve ‘Ölürsem şehit, kalırsam gazi’ anlayışıyla mücadeleye hazırdır. Mesaj açık ve net. Sınırlarımızda bir terör koridoru oluşturulmasına asla müsamaha gösterilmeyecek. Canından vazgeçen ama mücadeleden asla vazgeçmeyen Kahraman Türk Ordusu yeni bir destan yazmaya hazır. Allah ordumuzu ve milletimizi korusun. Allah Türk Ordusu’nu bu zorlu mücadelede muzaffer kılsın. Kalbimiz, yüreğimiz ve dualarımızla Mehmetçiklerimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner287
banner269
28°
kapalı
Namaz Vakti 15 Ekim 2019
İmsak 05:22
Güneş 06:44
Öğle 12:32
İkindi 15:39
Akşam 18:10
Yatsı 19:26

Gelişmelerden Haberdar Olun

@