Arabalı Sinema Film Günleri’nde Bu Akşam “7. Koğuştaki Mucize” Filmi Gösterilecek

Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve büyük ilgi gören Arabalı Sinema Film Günleri’nde bu akşam Türk sinemasının son yıllarda en çok izlenen ve büyük beğeni toplayan filmlerinden biri olan “7. Koğuştaki Mucize” gösterilecek.

Nevşehir 30.05.2020, 11:13
Arabalı Sinema Film Günleri’nde Bu Akşam “7. Koğuştaki Mucize” Filmi Gösterilecek

Ramazan ayı içerisinde “Müslüm” filmi ile başlayan ve sonrasında “Türk İşi Dondurma” adlı filmle devam eden Arabalı Sinema Film Günleri, Nevşehirlileri Türk sinemasının birbirinden güzel filmleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bu akşam saat 21.30’da Bektik Mahallesi’ndeki Kamyon ve Tır Garajı’nda gerçekleştirilecek olan etkinlikte bu kez Mehmet Ada Öztekin'in yönettiği, Aras Bulut İynemli'nin başrolünde yer aldığı ve 1983 yılında sıkıyönetim altındaki bir Ege kasabasında yaşayan, haksız yere hapse atılan Memo ile yedi yaşındaki kızı Ova'nın tekrar birbirlerine kavuşmaya çalışmalarını anlatan 7. Koğuştaki Mucize adlı film gösterilecek.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinlik boyunca araçlarından inmeden kurulan dev ekranlardan “7. Koğuştaki Mucize” filmini izleyecek olan vatandaşlara yine Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunulacak.

banner230
Yorumlar (1)
Leyla 1 yıl önce
Peki 15 we 19yaşında cocuklarım War onlarıda götürebilecek miyiz yasaga takılırlarmı yoksa serbestmı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@