Altınyıldızda Prof.Dr. Necati Cemaloğlu Veli Semineri Yapıldı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu velileri Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi’nde, Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi anabilim dalı başkanı PROF.DR. NECATİ CEMALOĞLU ile ETKİLİ ANNE-BABA DAVRANIŞI’ konulu seminerde buluştu.

Nevşehir 26.05.2020, 08:16
Altınyıldızda Prof.Dr. Necati Cemaloğlu Veli Semineri Yapıldı
banner230

Altınyıldız İlköğretim Kurumu veli seminerinde PROF.DR. NECATİ CEMALOĞLU ile bir araya geldi. ‘ Yol Ayrımındaki Gençlik, Eğitimin Pin Kodu’ gibi eğitim alanında birçok kitabın da yazarı olan eğitim bilimci akademisyen Sayın PROF.DR. NECATİ CEMALOĞLU ‘ETKİLİ ANNE-BABA DAVRANIŞI’ konulu veli semineri velilerimizin yoğun katılımıyla 2 saati aşkın bir süre ile online canlı yayın sistemimiz üzerinden gerçekleşti.

İçinde bulunduğumuz bu zor ve sürekli evlerimizde çocuklarımızla birlikte kaldığımız ,online eğitim sürecinin devam ettiği bu günlerde çocuklarımıza nasıl davranmamız gerektiği konusunu alanında uzman eğitim bilimci akademisyen olan ve aynı zamanda başöğretmenlik onur ödülü gibi birçok ödülün sahibi PROF.DR. NECATİ CEMALOĞLU açıklık getirdi. Velilerimizin sorularını da yanıtlayan Sayın CEMALOĞLU Altınyıldızlılarla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, velilerimiz de böyle faydalı bir seminerden dolayı kurumumuza teşekkürlerini ilettiler.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak bu faydalı seminerden ötürü Sayın PROF.DR. NECATİ CEMALOĞLU’na ,programa katılan velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@