Altınyıldız Eğitim Kurumlarından Anneler Günü Mesajı!

Altınyıldız Eğitim Kurumları, anneler gününü kutladı.

Nevşehir 09.05.2020, 20:19
Altınyıldız Eğitim Kurumlarından Anneler Günü Mesajı!
banner230

Şehit ve Gazi annelerimiz başta olmak üzere; üşüdüğümüzde bizi iki kat seven, sevgisinin, merhametinin ve kalbinin kıymeti ölçülemeyen tüm cefakâr annelerin 10 Mayıs Anneler gününü kutluyor, sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulundan Anneler Günü Mesajı!

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri düzenledikleri Anneler Günü etkinliği ile tüm Annelerin Anneler Gününü kutladılar.” Şehit ve gazi Annelerimizin ve tüm Annelerin ellerinden öpüyoruz.”dediler. Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri, dünyaya getirdiği evlatlarını özveriyle büyüten, iyiye, doğruya, güzele yönlendiren, yaşamları boyunca karşılıksız seven annelerine, bu önemli günü anlamlı kılacak, yüzlerinde bir tebessüm oluşturacak hediyelerini hazırladılar. Gücüme güç, umuduma umut katan annem, Anneler günün kutlu olsun! Altın yürekleriyle, temiz sevgileriyle mutluluklarını anneleriyle paylaşan Altınyıldızlılar ellerinize sağlık.

Sevgili ailelerimizin, öğretmenlerimizin ve çocuklarımızın ellerine emeklerinize teşekkür ediyoruz. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu mutlu çocukların okulu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@