Altınsoy, “Aldığım Dualar En Büyük Yoldaşım, İlham Kaynağım”

Cumhuriyet Halk Partisinin genç bayan Milletvekili adayı Fulya Gülşen Altınsoy, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Altınsoy, “Aldığım Dualar En Büyük Yoldaşım, İlham Kaynağım”
banner230

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinin genç bayan Milletvekili adayı Fulya Gülşen Altınsoy, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kimi zaman partinin diğer Milletvekili adayları Fahri Ertik ve Mehmet Seyhan Duru ile birlikte seçim çalışmalarını yürüten Fulya Gülşen Altınsoy kimi zamanda CHP Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Eski ve kadın kolları üyeleriyle kapı kapı dolayıp Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir’den neden Milletvekili çıkarması gerektiğini, neden Kılıçdaroğlu ve yönetimine Türk halkının iktidar kapısını açması gerektiğini anlatıyor.

Seçim çalışmalarında en büyük yoldaşı ve ilham kaynağının aldığı dualar olduğunu söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Fulya Gülşen Altınsoy, “Kapı dolaşıyoruz CHP kadın kolları ile birlikte. Nevşehirli artık her şeyin farkında. Aldığım dualar seçim çalışmalarında en büyük yoldaşım ve ilham kaynağım. Bugün 2000 evlerdeyiz, ev ziyaretleri ve esnaf ziyareti yapıyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE