Ak Parti Milletvekili Menekşe, “Nevşehir Gazi Stadyumunun Çimleri Değişiyor”

AK Parti Nevşehir milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz’ün yanı sıra AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’ın çalışmaları sonrasında Gazi Stadyumunun çimleri değiştiriliyor.

Nevşehir 20.07.2018, 21:18
Ak Parti Milletvekili Menekşe, “Nevşehir Gazi Stadyumunun Çimleri Değişiyor”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti milletvekilleri Yücel Menekşe, Mustafa Açıkgöz’ün çalışmaları sonrasında Kozaklı ve Derinkuyu ilçelerinde bulunan çim futbol sahası, çevre düzenlemesi, tel örgülerin değişimi ve 250 kişilik portatif tribün yapımı için 75 bin lira, Gazi Stadyumunun zemin değişimi, drenaj sisteminin yenilenmesi, otomatik sulama ve su deposu yapımı için 850 bin lira Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdürlüğü bünyesinde Spor Toto gelirlerinden ödenek imkanları ölçüsünde karşılanacak.

AK Parti Nevşehir milletvekili Yücel Menekşe, “ AK Parti İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar ve milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz ile birlikte yaptığımız çalışmalar sonrasında Kozaklı ve Derinkuyu ilçe çim sahalarına 250 kişilik portatif tribün yanı sıra çevre düzenlemeleri için 75 bin lira para çıkarttırıldı. Tüm bunların yanı sıra Nevşehir Belediyespor’umuzun 3. Lig 1. Grupta oynayacağı maçlar öncesinde de Gazi Stadyumumuzun zeminini değiştirilmesi ve çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması için 850 bin liralık ödeneği Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından çıkarttırıldı. Emeği geçen İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar ve milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz’e teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@