AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Kahraman Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, ilçeye bağlı köylerin sorunlarını, vatandaşların istek ve şikâyetlerini tespit etmek, yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirmek üzere köy muhtarları ile bir araya geldi.

Nevşehir 06.03.2020, 10:17
AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Kahraman Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, İl Genel Meclis Üyeleri Mevlüt Çakır ve Gökhan Bile ile birlikte, tanışma ve istişare yapmak için öğle yemeğinde köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Toplantıda konuşma yapan AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman,  AK Parti’nin her zaman milletin içinde ve millete hizmet davası içinde olan bir parti olduğunu vurgulayarak, "Bu toplantıya iştirak ettiğinizden dolayı teşekkür ediyorum, demokrasi zincirinin ilk halkası olan muhtarlarımız bizim için çok önemlidir. Sayın Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ında dediği gibi Muhtarlar demokraside kılcal damar görevi yapıyor. Muhtarların derdi, bizim derdimizdir şiarı ile yola çıkarak.  23 Köy Muhtarımız ve il genel meclis üyelerimiz ile birlikte 7 gün 24 saat iç içe olarak köylerimize hizmet götürmek için çalışıyoruz. AK Parti İktidarları döneminde köylerimize yapılan yatırımlar Cumhuriyet tarihiyle kıyaslanmayacak kadar çoktur. Köylerimizde birçok sorunu çözdük. Ama elbette eksiklerimiz vardır. Onları da tamamlamak için beraberce çalışıyoruz. AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı olarak her zaman yanınızdayım. Ne yapmamız gerekiyorsa yapmaya hazırız. Her zaman kapımız sizlere açıktır. “ dedi.

Toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@