AK Parti İl Başkanı Yanar: "Milletvekillerimiz Aldıkları Görevi Başarı İle Yerine Getirecektir"

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’nin, 27. Yasama dönemi içerisinde TBMM’inde önemli görevler üstlendiklerini belirterek, AK Partili milletvekillerin üstlendikleri bu görevleri layığı ile yerine getireceklerini belirtti.

Nevşehir 16.07.2018, 20:33
AK Parti İl Başkanı Yanar: "Milletvekillerimiz Aldıkları Görevi Başarı İle Yerine Getirecektir"

AK Parti Nevşehir il Başkanı Mustafa Rauf Yanar, 24 Haziran 2018 günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel seçimleri sonrası TBMM’de çeşitli görevler alan Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’yi tebrik etti.

Yanar, TBMM’in de 27. Yasama döneminde AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün TBMM Başkanlık Divan Katip Üyesi olarak görev üstlenirken, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe’nin Milli Savunma Komisyon üyeliği görevlerine getirildiğini kaydetti.

Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Açıkgöz ve Menekşe’ye ne görevlerinde başarılar dileyerek; “Nevşehir’imiz için bayrağı her zaman yukarı taşıma gayesi güden Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe abilerime yeni görevlerinde başarılar diliyorum. AK Partili tüm Milletvekillerimizin üzerlerine aldığı bu görevleri layığı ile yerine getireceklerine inanıyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@