Açıkgöz; “Terör Odakları Unutmamalı, Devletin Bir de Sert Yüzü Var”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Türkiye’nin terör odakları ile mücadelesinde AK Parti iktidarlarının gösterdiği dik duruşun süreceğini, terör odaklarının bu ülkeden sonsuza dek atılması için kararlılığın süreceğini belirtti.

Açıkgöz; “Terör Odakları Unutmamalı, Devletin Bir de Sert Yüzü Var”
banner230

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Türkiye’nin terör odakları ile mücadelesinde AK Parti iktidarlarının gösterdiği dik duruşun süreceğini, terör odaklarının bu ülkeden sonsuza dek atılması için kararlılığın süreceğini belirtti.

7 Haziran seçimlerinin ardından Ülkede artan terör olaylarında hayatlarını kaybeden Şehitlerimize Yüce Allah’tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, “7 Haziran seçimlerinin ardından yapılan demokratik bir seçimin ardından nereden emir aldıkları belli olan terör odakları ortak yaşam kaderimize, birliğimize, bütünlüğümüze kurşun sıkmaya başladılar. Ülkemiz yıllardır bunlarla mücadele etti. Belli bir seviyeye gelindi. Fakat, seçimlerin hemen ardından ülkemizdeki birlik ve beraberliğin zedelenmesini isteyen belli odaklar yine harekete geçti. Şunu asla unutmasınlar Devletin şefkat eli olduğu kadar sert yüzü de vardır. Allah’ın izniyle bu terör odakları bu ülkeden atılacak. O silahlar gömülüp üstüne beton dökülünceye kadar Türk Milletimizin, askerimizin, polisimizin kararlılığı sürecektir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE