Açıkgöz, "Ramazan-ı Şerif'imiz Mübarek Olsun"

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz'ün, Ramazan-ı Şerif'imizi kutlama mesajı

Nevşehir 24.04.2020, 05:23
Açıkgöz, "Ramazan-ı Şerif'imiz Mübarek Olsun"

Ramazan-ı Şerif’imiz Mübarek Olsun

On bir ayın sultanı olan Ramazan-ı Şerif, bizlerin ferdi ve toplumsal olarak rahmetinden ve faziletinden faydalanabileceğimiz kutlu bir aydır. Milli birlik ve beraberlik içerisinde huzurla oruçların tutulduğu, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in hatimlerle evlerimizde okunduğu, ibadetlerin yapıldığı, sofralarımızda maddi ve manevi değerlerin paylaşıldığı bir aydır. Hoşgörü, saygı ile gelenek ve göreneklerimizin yaşatıldığı, İslami değerlerle bezenmiş tarihsel ve kültürel zenginliklerimizin bir arada yaşandığı; ülkemiz, İslam coğrafyaları ve tüm insanlık için barışın, kardeşliğin, huzur ve refahın hâkim olduğu bir zamanın yaşanmasını dilerim.

Sağlıklı yarınlara hep birlikte ulaşmak için bu yıl iftar bereketini evlerimizde ailemizle yaşayacağız ancak insanlığa yardım elimizi uzattığımızda da mesafeler uzak olsa bile gönüllerimiz bir olacaktır. Korona virüsle mücadele ettiğimiz bugünlerde sağlık tedbirlerimiz kapsamında bu yıl evlerimizden; iftar sevinci, teravih namazı, mukabele ile dualarda buluşmaya devam edeceğiz. Ramazan ayının manevi ikliminden istifade ederek, her zorlukla beraber kolaylık müjdesini yaşayarak dünya ve ahiret hayatımızda refaha ulaşmayı Cenab-ı Allah hepimize nasip eylesin inşAllah. Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’e salat ve selam olsun.

Ramazan-ı Şerif ayımızın hayırlara, iyiliğe, yardımlaşmaya, barışa ve dünya milletlerinin kardeşliği ile sağlıklı yarınlarına vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz eder; sağlık, afiyet ve mağfiretle cümlemizi Ramazan Bayramı’na ulaştırmasını dilerim.

Nevşehirli hemşerilerimizin, ülkemizin, İslam coğrafyalarımızın ve tüm insanlığın Ramazan-ı Şerif’i mübarek olsun. Rabbim, İslam sancaktarı kahraman milletimizi her daim muzaffer kılsın.

Selam ve dua ile…

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK Parti Nevşehir Milletvekili
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@