Açıkgöz, "Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun "

Ak Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ’ ün Ramazan Bayramı Tebrik Mesajı

Açıkgöz, "Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun "
banner230
Maneviyatımızın yoğunlaştığı, iftar ve sahur bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik,yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, kılınan teravih namazları, okunan Hatim-i Şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Ramazan Bayramı’ nızın hayırlara vesile olmasını dilerim.
 
Zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam aleminde ve tüm dünyada birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hakim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’ dan niyaz ederim.
 
Kahraman güvenlik güçlerimizin de göstermiş olduğu mücadelenin Çanakkale Destanı’ ndan hiçbir şekilde farkı yoktur. Bu fedakârlıklarını ne Cenab-ı ALLAH ne Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (Sav) ne de tarih mükâfatsız bırakmayacaktır. Güvenlik güçlerimizin kahraman mensuplarının ömrü bereketli olsun. Vatanımız ve milletimiz için üstün fedakârlık gösteren aziz şehitlerimize Allah’ tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı; kahraman gazilerimize de acil şifalar dilerim. Terörle ve terör yandaşlarıyla kararlı mücadelemizde göstermiş oldukları cesaret ve kahramanlıkları için minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyorum.
 
Mübarek Ramazan Bayramı’ nızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.
 
Selam ve dua ile…
 
 
Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili
TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi
 
YORUM EKLE