Açıkgöz, "Nevşehir Kazandı"

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Divan Üyesi ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, 31 Mart mahalli ve idareler seçiminde AK Parti'ye verilen destekten ötürü Nevşehir halkına teşekkür etti.

Nevşehir 02.04.2019, 14:45
Açıkgöz, "Nevşehir Kazandı"
banner230

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Divan Üyesi ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri sonrasında AK Parti'nin Nevşehir il genelinde kazandığı zafere ilişkin teşekkür mesajı yayınladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarının ilan edilmesinin ardından yaptığı açıklamasında; “Bir yerel seçimi daha geride bıraktık. Milletimiz, sandığa giderek hür iradesini ortaya koydu. Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi ilimiz Nevşehir'de de yine AK Parti ile Gönül Belediyeciliği kazanmış oldu. İlimizde 23 seçim bölgesinin 17’sinde başarılı olduk. Milletimizin verdiği karar hepimizin başının üstündedir. Seçimleri kazanan tüm belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Önümüzdeki 5 yılda beldelerimize, ilçelerimize, şehrimize güzel hizmetlerde bulunmalarını Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum. Yeni dönemde gönül belediyeciliği Nevşehir'de en verimli şekilde hayat bulacaktır. Bu vesile ile oy veren vermeyen bütün hemşehrilerimiz ve vatandaşlarımız gözümüzde birer azizdir ve hizmet boyun borcumuzdur. Verdiğiniz önemli destek bizi Nevşehir adına yapacağımız hizmetlerde daha da yüreklendirdi. Allah razı olsun. Sağ olun, var olun.” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@