Açıkgöz, "Milli İrade, Geleceğe Güçlü İlerliyor"

Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 100. kuruluş yıl dönümünde; Nevşehir’imizin, Türkiye’nin ve dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutluyorum.

Nevşehir 22.04.2020, 18:15
Açıkgöz, "Milli İrade, Geleceğe Güçlü İlerliyor"

Türk milletinin şanlı tarihinde, onun bağımsızlığının sarsılmaz ifadesi olarak en önemli yeri teşkil eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, her yıl yurdumuzda ve yurtdışındaki temsilciliklerimizde, bütün kurumlarımızda, okullarımızda ve her evde çeşitli etkinliklerle kutlanarak, millî birlik ve beraberliğimizi ifade eden güzide günlerden biri olmaktadır.

Sağlıklı yarınlara hep birlikte ulaşmak için bu yıl evlerimizdeki etkinliğimizi 23 Nisan akşamı saat 21.00’de İstiklal Marşı’mızı okuyarak taçlandıracağız ve aziz milletimizi de hep birlikte İstiklal Marşı’mızı okumaya davet ediyorum. Sağlık tedbirlerimiz kapsamında bu yıl evlerinden ve balkonlarından kutlamalara eşlik edecek geleceğimizin teminatı çocuklarımızın gözlerin öpüyorum.

Kucaklaşmanın, birlik ve beraberliğin perçinlendiği güçlü Türkiye yolunda gayretle daha çok çalışacağız. Bizler çocuklarımıza sağlıklı iyi bir gelecek, refah ve huzur dolu bir vatan bırakmak için çalışıyoruz. Gönlü engin ve insan sevgisi ile dolu yüce milletimizin evlatları, el ele hep birlikte dünya çocuklarımızı da kucaklamaktadır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@