Açıkgöz, “Bugünkü CHP’nin geldiği konumla, Atatürk’ün kurduğu CHP arasında dünyalar kadar fark var”

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz

Açıkgöz, “Bugünkü CHP’nin geldiği konumla, Atatürk’ün kurduğu CHP arasında dünyalar kadar fark var”
banner230

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, AK PARTİ Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, AK PARTİ Ürgüp Belediye Başkan adayı Mehmet Aktürk; Ürgüplü hemşerimizle AK Parti Ürgüp Seçim Bürosunda bir araya geldiler. 

Gündem ve 31 Mart Yerel Seçimleri konusunda katılımcılara hitap eden Açıkgöz, “Bugünkü CHP’nin geldiği konumla, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu CHP arasında dünyalar kadar fark var. ‬

‪CHP’ye gönül vermiş Ürgüplü hemşerilerim de AK Parti sevdalılarımız da vatan, bayrak aşığıdır. CHP’li bir vekil çıkıyor PKK’dan oy istiyor, bu kadar alçaldılar. Kaybedecekler‬! Ankara’da, İstanbul’da, Türkiye genelinde Kandil’den talimat alarak belediye meclis üyelerini belirleyen CHP, PKK ve Pensilvanya ile kol kola yürüyor.

Ürgüplü hemşerilerimizi, vatan sevdalısı vatandaşlarımızı kandıramazsınız. 31 Mart seçimleri, beka seçimidir. Türkiye’nin bekası, bu zihniyete bırakılamaz. 

Ürgüp, AK Parti Belediye Başkan adayımız Mehmet Aktürk ile AK Belediyeciliğe, yola devam edecek inşaAllah. Bu seçimler sadece belediye başkanı, belediye meclis üyesi, muhtar seçimleri değildir. Biz, milletimizin ferasetine güveniyoruz. Kahraman ve aziz milletimizin sandık iradesiyle milletimiz kazanacak. Buna inancımız tamdır.”dedi.

YORUM EKLE