Açıkgöz, “Bizler Üreteceğiz Nevşehir’imiz ve Ülkemiz Kazanacak”

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, "14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü" vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

Nevşehir 14.05.2020, 16:12 14.05.2020, 16:23
Açıkgöz, “Bizler Üreteceğiz Nevşehir’imiz ve Ülkemiz Kazanacak”

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, "14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü" vesilesiyle videolu kutlama mesajı yayımladı. Konuşma metni ve sosyal medya paylaşımı aşağıda ilgilerinize sunulmuştur.

Milletvekilimiz Yücel Menekşe, İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz Dinç, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Kamil Duru, Nevşehir Ziraat Odası Başkanımız Mahmut Çalışkaner, Tarım ve Orman İl Müdürümüz Okan Yılmaz ve emektar çiftçilerimizle birlikte 14 Mayıs #DünyaÇiftçilerGünü’nü kutladık.

Alın teri, emek ve sabırla toprağın nimete dönüşmesine vesile olan başta Nevşehirli hemşerilerimiz olmak üzere, emeğiyle ülkemize katma değer üreten tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs #DünyaÇiftçilerGünü’nü kutluyor; hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

Nevşehir’imiz; tarım ve turizm şehridir, marka ürünlerin yetiştirildiği üretim merkezidir.
Dünya salgınla mücadele ederken toprağın, tarımın ve yerli üretimin değeri daha da iyi anlaşılmış oldu. Çok şükür ülkemiz bereketli toprakları, tarım alanında da güçlü ve hazırlıklı, çiftçilerimize üretim gayretleri için teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 18 yıldır AK kadrolarımızla üreticimizin ve çiftçimizin yanında yer alarak, destekçileri olduk.

Bizler üreteceğiz Nevşehir’imiz ve ülkemiz kazanacak

banner230
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@