banner271

Acıgöl Kaymakamlığından "Bayrak" Çağrısı

Acıgöl Kaymakamlığı, Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiklere destek amacıyla harekat süresince ev ve iş yerlerinin bayraklarla donatılması çağrısı yaptı.

Acıgöl Kaymakamlığından "Bayrak" Çağrısı
banner230

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere Zeytin Dalı Harekatı başlatıldığı hatırlatılarak, şunları kaydedildi:

"Devletimizin ve Milletimizin güvenliğini ve huzurunu sağlamak için Türk Silahlı Kuvvetlerimiz 20 Ocak 2018 Cumartesi günü Afrin'de  "Zeytin Dalı Harekatı"nı başlatmıştır.  En kalbi duygularımızla dualarımız Ordumuzla ve Devletimizledir. Allah’dan muvaffak ve muzaffer olmalarını dilemekteyiz. Şanlı Ordumuzun çıktığı bu kutlu yolda Kahraman Mehmetçiğimize ve Devletimize olan desteğimizin bir ifadesi olarak, tüm resmî kurum ve kuruluşlarda, ev ve iş yerlerimizde milli birlik ve beraberliğimizin simgesi olan Şanlı Türk Bayrağımızın asılması büyük önem arzetmektedir.Tüm Acıgöllü hemşehrilerimizi, ev ve işyerlerine Şanlı Bayrağımızı asmaya davet ediyoruz."

YORUM EKLE