7 Milyon liralık sporcu fabrikası hizmette

Nevşehir’de ihaleyi kazanan müteahhit firmasının sorunları nedeniyle hizmete girmesi geciken sporcu fabrikası hizmete girdi.

Nevşehir 09.07.2018, 13:05
7 Milyon liralık sporcu fabrikası hizmette

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Nevşehir’de milli takım düzeyindeki sporcuların daha iyi koşullarda antrenman yapabilmelerinin sağlanması ve bu sporcuların sayısının artırılmasına yönelik hizmet verebilmesi için projelendirilen sporcu fabrikası artık resmen hizmete girdi.

Geçtiğimiz günlerde sporcu fabrikasında yapılan son tefrişat çalışmalarını yerinde inceleyen ve kurum yetkililerinden yapılan çalışmalarla ilgili bilgilerde alan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, “Sporcu fabrikamızda Taekwondo, jimnastik, judo, güreş sporlarının ayrı ayrı salonları bulunuyor. Okçuluk salonumuz mevcut. Bağımsız spor salonumuzda salon sporlarının tamamı yapılabilecek. Hentbol, Basketbol, Voleybol, Badminton gibi spor dallarına bu spor salonumuz hizmet verecek. Salonlarımızın tefrişatları hemen hemen tamamlandı. Burada her branşa ait antrenman salonlarımız mevcut. Ayrıca salonlarımız içerisinde sporcularımızın yararlanabilecekleri saunalarımızda var. Sporcu fabrikamız 7 milyon TL’ye mal oldu” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)
banner230
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@