1.Amatörde gruplar belirlendi

Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı, Türkiye Futbol Temsilciliği ve Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünce organize edilecek olan birinci amatör küme futbol liginde gruplar belirlendi.

Nevşehir 11.10.2016, 15:11
1.Amatörde gruplar belirlendi
banner230
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı, Türkiye Futbol Temsilciliği ve Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünce organize edilecek olan birinci amatör küme futbol liginde gruplar belirlendi.
ASKF İl Başkanı Mustafa Avcı, birinci amatör küme futbol ligine bu sezon 13 takımın katılacağını belirtirken, ligde mücadele etmesi beklenen Ürgüp Spor, Polis gücü ve Ortahisar Göreme belediye Spor takımlarının ligden çekildiğini belirtti.
12-13 Kasım 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakalarla start alacak birinci amatör küme futbol liginde A grubunda; Kapadokya Avanos Spor, Acıgöl Spor, Çat Gençlik Spor, Telekom Spor, Göre Spor ve Gülşehir Belediye Spor takımları, B Grubunda ise; Kapadokrya Nevşehir Spor, Kaymaklı Spor, Suvermez Kale Spor, Kapadokya Göreme Spor, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor ile Derinkuyu gücü takımları mücadele verecekler.
Ligde ilk 4 sırayı alan ekipler Play-off müsabakalarına katılacaklar.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@