Milletvekili Kuyucuoğlu’ndan Vali Çakacak’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (chp) Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, 15 Temmuz Günü Gerçekleştirilen Ve Başarısızlıkla Sonuçlanan Darbe Girişimi Sonrasında Devlete Olan Desteklerini İletmek Üzere Mersin Valisi Özdemir Çakacak’i Ziyaret Etti.

Mersin 30.07.2016, 11:01
Milletvekili Kuyucuoğlu’ndan Vali Çakacak’a ziyaret
banner230
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, 15 Temmuz günü gerçekleştirilen ve başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi sonrasında devlete olan desteklerini iletmek üzere Mersin Valisi Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Çakacak, Mersinlilerin her zaman olduğu gibi bu karanlık gecede de farklılıklarını bir kenara bırakarak siyasi parti, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları ve millet olarak demokrasiye el birliğiyle sahip çıktığını vurguladı. Söz konusu hain girişimin milletin dik duruşu sayesinde püskürtüldüğünün altını çizen Çakacak, “Mersinliler, 15 Temmuz akşamından bu yana meydanlarda birlik ve beraberlik içerisinde demokrasi nöbetini sürdürmektedir” diye konuştu.
Milletvekili Kuyucuoğlu ise 15 Temmuz girişiminin başarıya ulaşamamış olmasının, ülke ve millet adına bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek, darbe girişimi sonrasında ortaya çıkan bu birlik ve beraberlik tablosunun devamı için her türlü katkıyı sunmaya devam edeceklerini belirtti.
Ziyaret ikilinin bir süre sohbet etmesinin ardından sona erdi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 17 Kasım 2019
İmsak 05:53
Güneş 07:18
Öğle 12:31
İkindi 15:11
Akşam 17:34
Yatsı 18:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@