Bozyazı’da İçmesuyu Şebeke Hatları Yenileniyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Bozyazı ilçesi Şehit Cemal Türedi ve Yıldırım Çavuş caddelerinin içmesuyu şebeke hattını yeniliyor.MESKİ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Şehit...

Bozyazı’da İçmesuyu Şebeke Hatları Yenileniyor
banner230
Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Bozyazı ilçesi Şehit Cemal Türedi ve Yıldırım Çavuş caddelerinin içmesuyu şebeke hattını yeniliyor.
MESKİ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Şehit Cemal Türedi ve Yıldırım Çavuş caddeleri üzerindeki başlattığı yenileme projesi kapsamının ilk etabı olan Şehit Cemal Türedi Caddesi’nin içmesuyu şebekelerinin yenilenmesi çalışmalarına devam ediliyor. Şehit Cemal Türedi Caddesinde yürütülen içmesuyu şebeke hattı çalışmaların tamamlanmasının ardından Yıldırım Çavuş Caddesinin içmesuyu şebeke hattının yenilenmesine geçilecek. Toplam 5 bin 500 metre uzunluğundaki içmesuyu şebeke hattı yenileme çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Büyükşehir Belediyesi bölgede asfalt çalışmalarına başlayacak.
Bölgede çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, “Ekiplerimiz farklı noktalarda çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bölgedeki çalışmalarımızın tamamlanmasıyla Mersin Büyükşehir Belediyemiz arterde asfalt çalışmalarına başlayacak. Şehrimize ve ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.
YORUM EKLE