Yuntdağı yollarına Büyükşehir dokunuşu

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Ortaköy, Türkmen ve Otmanlar mahalleleri arasında bulunan 6 kilometrelik yolda stabilize yol çalışması yapıyor.Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yürüttüğü asfalt ve bakım çalışmalarıyla...

Yuntdağı yollarına Büyükşehir dokunuşu
banner230
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Ortaköy, Türkmen ve Otmanlar mahalleleri arasında bulunan 6 kilometrelik yolda stabilize yol çalışması yapıyor.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yürüttüğü asfalt ve bakım çalışmalarıyla Manisa’nın yollarını konforlu ve güvenli hale getirmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Yunusemre ilçesi Ortaköy, Türkmen ve Otmanlar mahalleleri arasındaki 6 kilometrelik yolda yama ve bakım çalışması gerçekleştiriliyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürü Fevzi Demir yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Yürütülen çalışmalar hakkında açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda il genelinde asfalt ve bakım çalışmalarına devam ediyoruz. Bu kapsamda da Yunusemre ilçesi Ortaköy, Türkmen ve Otmanlar mahalleleri arasında bulunan ve önemli bir konumda olan 6 kilometrelik yolda yama ve bakım çalışması gerçekleştiriyoruz. Çalışmalar tamamlandıktan sonra kötü durumda olan yolda ulaşım artık daha kolay yapılacak. Vatandaşımızın hayatını kolaylaştıracak hizmetlere imza atmaya devam ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE