Şampiyon Kardeşlerden Başkan Çelik’e Ziyaret

Geçtiğimiz ay Edirne’de yapılan Wushu Balkan Şampiyonasına katılarak Balkan şampiyonu olan Büşra ve Beyza Korkut kardeşler Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret etti.Geçtiğimiz ay 9 ülkeden 420 sporcunun katılımı...

Şampiyon Kardeşlerden Başkan Çelik’e Ziyaret
banner230
Geçtiğimiz ay Edirne’de yapılan Wushu Balkan Şampiyonasına katılarak Balkan şampiyonu olan Büşra ve Beyza Korkut kardeşler Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret etti.
Geçtiğimiz ay 9 ülkeden 420 sporcunun katılımı ile Edirne’de yapılan Wushu Balkan Şampiyonası’nda kategorilerinde Balkan Şampiyonu olan Büşra ve Beyza Korkut kardeşler Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyarete, Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkan yardımcısı Ahmet Demirarslan ve yönetim kurulu üyeleri, Yalçın İlyas Acun ve Ediz Barış şampiyon kardeşlere eşlik etti. Balkan Şampiyonu olan iki kardeşin Şehzadeler Belediyesi Spor Kulübünün yüz akı olduğunu ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Büşra ve Beyza Korkut kardeşler Şehzadeler Belediyesi Spor Kulübümüzün yüz akı iki sporcumuz da Wushu Balkan şampiyonasında Balkan Şampiyonu oldular. Ben iki kardeşimizde tebrik ediyorum. Değerli hocamız Ediz Barış ve kulüp yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Önemli olan bizim sporcularımızın ülkemizi, Avrupa ve Dünya’ da en iyi şekilde temsil etmeleri, Ülkemize şampiyonluklar ve madalyalar kazandırmalarıdır. Ülkemizin vizyonuna katkıda bulunmalarıdır. Bu nokta da Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüzün sporcuları da gerek Avrupa’ da gerekse Dünya genelinde büyük başarılara imza atıyorlar. Bunun en son örneği de Büşra ve Beyza Korkut kardeşler oldu. İki kardeşimizi de kutluyorum, tebrik ediyorum ve başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” dedi. Başkan Çelik Balkan şampiyonu olan Büşra ve Beyza kardeşlere altın takarak iki kardeşi tebrik etti.
YORUM EKLE