Manısalı AK Kadınlardan Yoğun Tempo

AK Parti Manisa İl Kadın Kolları, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Yaklaşan genel seçimlerle beraber teşkilatta zamana karşı bir meydan okuyuşun da başladığını ifade eden AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Fisun Kumbaracı...

Manısalı AK Kadınlardan Yoğun Tempo
banner230
AK Parti Manisa İl Kadın Kolları, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Yaklaşan genel seçimlerle beraber teşkilatta zamana karşı bir meydan okuyuşun da başladığını ifade eden AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Fisun Kumbaracı "AK Parti Manisa Kadın Kolları teşkilatı olarak yoğun bir mesai ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 1 Kasım Genel Seçimlerinin memleket meselesi olduğu bilinci ve titizliğiyle hareket ediyor, seçim beyannamemimizin birer taahhüt niteliğini taşıdığını tüm kentimize anlatmaya gayret gösteriyoruz. Bu çalışmaları yaparken Manisalı hemşehrilerimizin özellikle 7 Haziran Genel Seçimleri’nden sonra ülkenin içerisinde bulunduğu durumu değerlendirdiğine ve oy kullanırken bu yönde hareket edeceğine şahit oluyoruz. Bu gelişmeler de 1 Kasım seçimlerinin seçmen nezdinde de ne denli önemli olduğunu ortaya koyuyor." dedi.
Seçime kısa bir süre kala partiye olan teveccühün artarak devam ettiğini belirten Başkan Kumbaracı; "Önceki gün Şehzadeler Kadın Kolları Başkanlığımız tarafından düzenlenen törenle 50 kadınımız partimize üye oldu. Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik, Milletvekili Adayımız İsmail Bilen, İlçe Başkanlarımız Ahmet Tonguç ve Rukiye Yaver’le beraber partimize katılan kadınlarımıza rozet taktık. AK Partililer olarak şunu çok iyi biliyoruz ki; partimizde rozetler sadece yakalara değil, gönüllere de takılır. Aramıza katılan her bir arkadaşımız aynı zamanda birer aile bireyimiz ve ülkeye hizmet etme sevdalısı oluyor. Çünkü bizler AK Parti Kadın Kolları olarak, üye sayısı 4 milyon 200 bine ulaşan dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. AK Kadınlar olarak gücümüzü ’Siyaseti kadınsız düşünmek hayatı yarım algılamaktır’ diyen Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan, bizleri nesne değil özne yapan Sayın Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’ndan alıyoruz. Bu vesileyle gücümüze güç katan yeni dava arkadaşlarımıza aramıza katıldıkları için teşekkür ediyor, 1 Kasım Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala ‘gücümüz kadınlarımız, durmak yok yola devam’ diyoruz."diye konuştu.
YORUM EKLE