Manisa’daki berberlerde bayram yoğunluğu

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla müşteri yoğunluğu yaşayan esnafların başında gelen berber ve kuaförler, ihtiyaca cevap verebilmek için gece geç saatlere kadar mesai yapmaya başladı.Manisa’da vatandaşlar bayram tıraşı olmak için...

Manisa’daki berberlerde bayram yoğunluğu
banner230
Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla müşteri yoğunluğu yaşayan esnafların başında gelen berber ve kuaförler, ihtiyaca cevap verebilmek için gece geç saatlere kadar mesai yapmaya başladı.
Manisa’da vatandaşlar bayram tıraşı olmak için berberlere akın etti. Ramazan Bayramı öncesi birçok meslekte olduğu gibi berberler ve kuaförlerde de bayram yoğunluğu başladı. Berber ve kuaförler müşterilerine hizmet verebilmek için gece geç saatlere kadar çalışıyor. Manisa’da faaliyet gösteren Şehzadeler Kuaför Salonu İşletmecisi Adem Şahin, yoğunluktan memnun olduğunu dile getirerek, “Her bayram öncesi yoğunluk oluyor. Bizler de müşterilerimize hizmet verebilmek için gece geç saatlere kadar çalışıyoruz. Bazı müşterilerimiz bayram tıraşlarını Arefe gününe bırakıyor, bizde 5 kişilik personelimizle müşterilerimize sabaha kadar hizmet vereceğiz” dedi.
YORUM EKLE