Büyükşehirden 2 Bin Kişilik İftar

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turkcell işbirliğiyle şehit ailelerine, gazilere, engelli vatandaşlara ve ailelerine yönelik geniş kapsamlı bir iftar programı düzenledi. Yaklaşık 2 bin kişinin yer aldığı iftarda, birlik, beraberlik ve hoşgörü...

Büyükşehirden 2 Bin Kişilik İftar
banner230
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turkcell işbirliğiyle şehit ailelerine, gazilere, engelli vatandaşlara ve ailelerine yönelik geniş kapsamlı bir iftar programı düzenledi. Yaklaşık 2 bin kişinin yer aldığı iftarda, birlik, beraberlik ve hoşgörü mesajları verildi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Turkcell tarafından Şehzadeler ilçesi Hatuniye Camii yanında düzenlenen iftar programına Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya, Fuat Uzun, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, MHP İl Başkan Vekili Hüsnü Bayraktar, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Hasan Eryılmaz, Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Cem Çöllü, Yunusemre Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Köroğlu, 17 ilçeden gaziler, şehit aileleri, engelli dernekleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İftara saatler kala Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, ekibiyle birlikte iftara gelen vatandaşlarla ayrı ayrı ilgilenerek yer gösterdi. Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri de, iftar yerinin güvenliğini sağladı. İftar saatinin gelmesiyle birlikte dualar ve tekbirlerle oruçlar açıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, ilahi ve türkülerle iftar programına renk kattı. Programda bir konuşma yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, davetlerine katılan herkese ve etkinliğin sponsoru Turkcell’e teşekkür etti. İftarın ardından eller hep birlikte semaya açılarak dualar okundu.
YORUM EKLE