Baybatur:"ak Parti Söz Verdi Mi Yapar"

AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, seçim vaatleri ile ilgili olarak,"Biz AK Parti olarak mevcut yapı ve imkanlar içerisinde ülke ekonomisini bozmadan halkımıza yapılacak en iyi işleri yapıyor ve vaat ediyoruz." dedi.Murat Baybatur, seçim...

Baybatur:"ak Parti Söz Verdi Mi Yapar"
banner230
AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, seçim vaatleri ile ilgili olarak,"Biz AK Parti olarak mevcut yapı ve imkanlar içerisinde ülke ekonomisini bozmadan halkımıza yapılacak en iyi işleri yapıyor ve vaat ediyoruz." dedi.
Murat Baybatur, seçim çalışmaları kapsamında Salihli ilçesini ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Ahad Aksoy, kadın ve gençlik kolları başkanları ve çok sayıda
partili Baybatur’a ziyaretleri sırasında eşlik etti. Salihli’de çarşı esnaflarını ziyaret eden ve alışveriş yapıp, vatandaşlarla sohbet eden Baybatur, seçimlerde destek istedi. Baybatur, gece gündüz demeden sokak sokak, kapı kapı dolaşıp sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi.
AK Parti Salihli İlçe Başkanlığı ziyaretinde konuşan Baybatur, AK Parti olarak vaatlerimizle kimseyi kandırmıyoruz. Eskiden olduğu gibi, o ne yaparsa beş fazlası demiyor, sağlam zeminler üzerine basan vaatleri halkımıza sunuyoruz. Biz AK Parti olarak mevcut yapı ve imkanlar içerisinde ülke ekonomisini bozmadan halkımıza yapılacak en iyi işleri yapıyor ve vaat ediyoruz. Vatandaşlarımız muhalefet partilerinin vaatlerini ciddiye almıyor. ’AK Parti söz verdiyse yapar’ diyor." dedi.
"ÜLKEMİZİ İSTİKRARSIZLAŞTIRMAK İSTİYORLAR"
Ülkeyi istikrarsızlaştırmak, borç batağına sürüklemek, yatırımları durdurmak huzur ve kardeşlik ortamını bozmak isteyenlerin olduğunu belirten Baybatur;"Birileri önümüze zorluklar çıkarmaya çalışsa da, biz çok daha güçlü ve sağlam adımlarla çalışıp mücadelemizi sürdüreceğiz."şeklinde konuştu.
YORUM EKLE